TEATRO

TEATRO

sənət portalı

post-title

Teatrların həftəlik repertuarı (14 - 20 mart)

Azərbaycan Dövlət Akademik Milli Dram Teatrı

18 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 10:00

18 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 12:00

18 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 14:00

18 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 16:00

19 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 10:00

19 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 12:00

19 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 14:00

19 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 16:00

20 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 11:00

20 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 13:00

20 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 15:00

20 mart — Bayram şənliyi “Sehirli Buta”, saat 17:00

 

Azərbaycan Dövlət Akademik Opera və Balet Teatrı

19 mart — Ü.Hacıbəyli “O olmasın, bu olsun” (opera), saat 19:00

 

Azərbaycan Dövlət Akademik Musiqili Teatrı

18 mart — İ.Sadıqov “Molla Nəsrəddinin beş arvadı”, saat 19:00

19 mart — A.Rıbnikov, A.Tolstoy “Buratino”, saat 12:00

19 mart — O.Kazımi, R.Heydər “Qızıl toy”, saat 19:00

20 mart — H.X.Andersen “Düyməcik, saat 12:00

20 mart — Konsert “Operetta inciləri”, saat 19:00

 

Səməd Vurğun adına Azərbaycan Dövlət Akademik Rus Dram Teatrı

18 mart — V.Neverov “Nağılı tap!”, saat 12:00

18 mart — Elçin “Stalin”, saat 19:00

19 mart — V.Neverov “Düyməcik”, saat 12:00

19 mart — V.Muxaryamov “Sürprizlər günü”, saat 19:00

20 mart — A.S.Puşkin “Çar Saltan, Knyaz Qvidon, və Şahzadə Qu quşu haqqında nağıl”, saat 12:00

20 mart — R. Kuni “Kişi, qadın, pəncərə... məşuq”, saat 19:00

 

Azərbaycan Dövlət Gənc Tamaşaçılar Teatrı

19 mart — P.Pançev “Dörd əkizin nağılı” (Teatr Xadimləri İttifaqının zalı), saat 14:00

19 mart — P.Filippo “Don Rafael trambonçu” (Teatr Xadimləri İttifaqının zalı), saat 19:00

 

Azərbaycan Dövlət Pantomima Teatrı

18 mart — B.Xanızadə “Kişilər və qadınlar”, saat 18:00

19 mart — B.Xanızadə “Kişilər və qadınlar”, saat 18:00

 

Abdulla Şaiq adına Azərbaycan Dövlət Kukla Teatrı

18 mart — S.Behrəngi “Qara balığın nağılı”, saat 12:00

18 mart — S.Behrəngi “Qara balığın nağılı”, saat 14:00

18 mart — Rus xalq nağılı “Durna balığı” (rus dilində), saat 16:00

19 mart — Rus xalq nağılı “Turp”, saat 12:00

19 mart — Rus xalq nağılı “Turp”, saat 14:00

19 mart — Rus xalq nağılı “Turp”, saat 16:00

19 mart — Rus xalq nağılı “Qoğal” (rus dilində), saat 18:00

20 mart — Y.Şvarts “Qırmızı Papaq”, saat 12:00

20 mart — Y.Şvarts “Qırmızı Papaq”, saat 14:00

20 mart — Y.Şvarts “Qırmızı Papaq”, saat 16:00

20 mart — C.Rodari “Çippolino” (rus dilində), saat 18:00

 

Bakı Marionet Teatrı

19 mart — Ü.Hacıbəyli “Arşın mal alan”, saat 19:00

 

Bakı Uşaq və Gənclər Teatrı

18 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 12:00

18 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 14:00

19 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 12:00

20 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 12:00

20 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 12:00

20 mart — Azərbaycan xalq nağılı (Keçəl) “Keçəlin kələyi”, saat 12:00

 

Şah Mat Teatrı

19 mart — V.Hüqo “Edama məhkumun son günü”, saat 19:00

 

Qeyd: Tamaşaçılar Nazirlər Kabineti yanında Operativ Qərargahın koronavirusla mübarizə qaydalarına uyğun olaraq zala buraxılacaqlar.